Kalendarz

Październik 2017
P W Ś C P S N
« wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Pobierz wniosek

Nasi Przedsiębiorcy

  • KRAINA WIŚNI” Magdalena Matalińska

ul. Obrońców 20

10-607 Olsztyn

e-mail: madia.w@poczta.fm

 

  • WM BUS Wiesława Daniluk

ul. Ernesta Wiecherta 18 / 14

10-691 Olsztyn

e-mail: danilukwieslawa@gmail.com

 

  • AKADEMIA EDUKACJI Agata Płaskowicka-Rakiel

ul. Kazimierza Wielkiego 3A

11-400 Kętrzyn

e-mail: agata@rakiel.pl

 

  • Akademia Językowa HELLO Magdalena Dembek

ul. Wojska Polskiego 2D

14-100 Iława

 

  • Anglosfera Małgorzata Ramowska

ul. Dworcowa 43 / 21

10-437 Olsztyn

 

  • AUTO SERWIS KUBUJ MICHAŁ KUBUJ

ul. Miła 3

11-041 Gutkowo

 

  • BestSeller Jakub Kurpiewski

ul. Orłowicza 15 / 27

10-684 Olsztyn

 

  • BHP Paul Iwona

ul. Hetmańska 26/9

82-300 Elbląg

e-mail: iwona_paul@wp.pl

 

  • Bordi Agnieszka Karwacka

ul. Szczycieńska 29 / 1

12-120 Dźwierzuty

 

  • Centrum Aktywnej Wiedzy Robert Król

ul. Armii Krajowej 43 / 15

19-300 Ełk

 

  • Centrum Badań Przesiewowych AUGEN-MED Izabela Chmielewska

Gutkowo, ul.Modrzewiowa 9

11-041 Olsztyn

 

  • CENTRUM SZKOLENIOWE „C-EDU” RAFAŁ RYPINA

ul. Władysława Sikorskiego 24 / 27

11-400 Kętrzyn

 

  • DD FORMA Dawid Derkowski – masażysta, trener personalny

ul. Sosnowa 8

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

 

  • DECODARIA PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ Daria Zecer

ul. Daszyńskiego 27 / 7

11-400 Kętrzyn

e-mail: decodaria@autograf.pl

 

  • EduGraphic ALEKSANDRA MEDOŃ- PRUCNAL

ul. Romualda Mielczarskiego 6

10-054 Olsztyn

 

  • ELBRUS Katarzyna Prokopowicz

ul. Polna 10 / 23

10-058 Olsztyn

 

  • EURO-ANA Anna Brzóska

ul. Skierniewicka 16

82-300 Elbląg

e-mail: rybcia303@o2.pl

 

  • FARSHA Magdalena Pliskowska

ul. Barcza 48 / 3

10-685 Olsztyn

e-mail: pliskowska@gmail.com

 

  • Firma Handlowo-Usługowa Diamentowy Błysk Klaudia Miziej

ul. Strąkowa 49

10-846 Olszytn

e-mail: klaudiamiziej@interia.pl

 

  • Firma Sprzątająco-Usługowa Ewa Wiśniewska

ul. Betoniarska 4 / 11

13-306 Kurzętnik

 

  • Firma Usługowa Bożena Wolfigiel

ul. Franciszka Smolki 4 / 59

14-200 Iława

e-mail: bozenawolfigiel1962@wp.pl

 

  • FITNESSKA Studio Tańca i Formy Izabela Łagun

ul. Burskiego 1

10-686 Olsztyn

  • GKT SZKOLENIA MOBILNE GRAŻYNA KUNICKA – TRACZYK

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 15 / 15

10-456 Olsztyn

e-mail: grazynakunicka@yahoo.pl

 

  • Grażyna Helbrecht EduLab

ul. Michała Kajki 3 / 1

10-546 Olsztyn

e-mail: grazyna.helbrecht@gmail.com

 

  • HaftNa5 Joanna Ciesielska

ul. Obitza 3

10-725 Olsztyn

e-mail: haftna5@gmail.com

 

  • HOGA DARIUSZ TRZASKOWSKI

ul. Elizy Orzeszkowej 34A

19-300 Ełk

 

  • Impuls sklep odzieżowy Maria Kocenko

Płozy 29G

12-100 Szczytno

 

  • Jarosław Grabowski STUDIO MASTER

ul. Świerkowa 4

11-710 Piecki

e-mail: grab2@poczta.onet.pl

 

  • Jarosław Witka Videofilmowanie

Lutry 21a / 2

11-311 Kolno

 

  • Katarzyna Rybaczyk

ul. Wacława Osińskiego 8 / 10

10-011 Olsztyn

e-mail: ka.rybaczyk@gmail.com

 

  • KIDS ACADEMY ALEKSANDRA CICHOCKA

ul. Wałdowo, Diamentowa 11

14-100 Ostróda

 

  • LOGOS GABINET LOGOPEDYCZNY Karolina Modzelewska-Marszałek

ul. Bajkowa 127

10-696 Olsztyn

e-mail: karolinamodzelewska@wp.pl

 

  • MARGOT MAŁGORZATA FRAŃCZAK

ul. Ogólna 1m / 22

82-300 Elbląg

e-mail: malgorzata.franczak@o2.pl

 

  • MATPLANETA – USŁUGI EDUKACYJNE TOMASZ RAK

ul. Stanisława Wyspiańskiego 10

14-100 Ostróda

 

  • MCAD Michał Kobiałka

ul. Seweryna Pieniężnego 4 / 1

14-100 Ostróda

 

  • MEBLO-MIX Piotr Miziej

ul. Jeziorna 3 / 38

11-852 Olsztyn

 

  • Mirosław Michalak –„ Mirula” Przewozy Pasażerskie

Kolno 95

11-311 Kolno

 

  • Modzelewska Małgorzata

ul. Barczewskiego 28 / 4

10-061 Olsztyn

e-mail: modzelewska.m@gazeta.pl

 

  • MULTIENGLISH Kursy Języka Angielskiego Katarzyna Samsel

ul. Leśna 31A

12-100 Szczytno

e-mail: katarzyna_samsel@o2.pl

 

  • Naukożercy Lena Kaźmierczak

ul. Mieczysława Niedziałkowksiego 7B / 4

10-345 Olsztyn

e-mail: NAUOZERCY@GMAIL.COM

 

  • NIEPUBLICZNE PZREDSZKOLE W ROZOGACH „SŁONECZKO” MONIKA JAWORSKA

Rozogi 18

11-731 Sorkwity

 

  • OGRÓD MARZEŃ Maria Burzyńska

ul. Grudziądzka 2

13-306 Kurzętnik

e-mail: b.maria@wp.pl

 

  • OL – BASKET Piotr Wirchanowicz

ul. Łowicka 7

10-676 Olsztyn

e-mail: p.wirchanowicz@wp.pl

 

ul. Łąkowa 4

11-001 Dywity

 

ul. Wojska Polskiego 3 / 4

11-700 Mrągowo

e-mail: sobiechnaukajazdy@gmail.com

 

  • Ośrodek Szkolenia Kierowców „ELKA” Halina Napiórkowska

ul. Zbigniewa Sobieszczańskiego 8

12-100 Szczytno

 

  • P. H. U Andrzej Tomaszewicz

ul. Wojska Polskiego 30B

19-300 Ełk

 

  • PHOBOS Dominik Samulowski

ul. Stare Miasto 4/6/11

10-027 Olsztyn

e-mail: dsamulowski@gmail.com

 

  • Pracownia Artystyczna Elżbieta Czujkowska-Neścior

Szałkowo 18C

14-200 Iława

 

  • Pracownia Edukacyjno-Terapeutyczna „a,b,c” Jolanta Chojnowska

ul. Jeżynowa 2

11-001 Dywity

e-mail: olmatir@wp.pl

 

  • Pracownia Krawiecka Elżbieta Schweig

ul. Daszyńskiego 3

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

e-mail: elzbieta.schweig@gmail.com

 

  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne „EVTEX” Ewelina Wojda

Pilnik 8

11-100 Lidzbark Warmiński

 

  • Przedsiębiorstwo Usługowe Wojciech Farsewicz

Pupki 2d

11-042 Jonkowo

e-mail: akoo.wf@gmail.com

 

  • RENOVACJA Hubert Ramotowski

ul. Piłsudskiego 11A

11-100 Lidzbark Warmiński

 

  • Salon zabaw dla dzieci Bajkolandia Ewa Sikorska

ul. Sikorskiego 6

11-200 Bartoszyce

e-mail: ewa3784@wp.pl

 

  • Sklep e-Modnie.pl – Małgorzata Tkacz

ul. Usługowa 3

14-100 Ostróda

e-mail: tkaczmal@wp.pl

 

  • Sklep Meblowy SOFKA Ewa Teska

ul. Narutowicza 37

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

 

  • Sławomir Cekała

ul. Lipowa Góra Wschodnia 13A

12-100 Szczytno

 

  • Taxi osobowe Lech Różański

ul. Stanisława Wyspiańskiego 4 / 16

11-400 Kętrzyn

e-mail: rozle58122@wp.pl

 

  • Trzyczwarte Studio Leszek Zawadka

ul. Moniuszki 9H 1

14-500 Braniewo

 

  • Usługi Gastronomiczne Grzybowski Michał

Mszanowo, ul. Polna 7

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

 

  • Usługi Spawalniczo Ślusarskie Artur Kubiak

ul. Powstańców Warszawy 21 / 2

11-400 Kętrzyn

e-mail: akubiak1@op.pl

 

  • Zakład Drzewny Hanna Dziubińska

ul. Nowa Niepodległości 6 / 12

10-566 Olsztyn

2014 © Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie Realizacja: Estymo

Projekt "Edukacja ,rozwój praca" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w ramach umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie.